Üyelik Başvuru Formu

Üyelik Başvuru Formu
  • Adres:

    Mimar Sinan Mah. Şair Ruhi Sok. No: 12 Kat: 2 Üsküdar/İstanbul

  • İletişim:

    Telefon: (0212) 520-44-00
    E-Posta: info@iicturkey.org

Üyelik Başvuru Formu

İç Kontrol Derneği'ne (IIC Turkey) bireysel olabileceği gibi kurumsal olarak üyelik de kabul edilmektedir. IIC Türkiye Bireysel Üyelik Ücreti 100 TL, Kurumsal Üyelik Ücreti ise 750 TL’dir.
 
IIC Global’e üye olan profesyonellerimiz diledikleri taktirde İç Kontrol Derneği'ne de (IIC Turkey) üye olabilirler. 
 
İç Kontrol Derneği (IIC Türkey) Üyelik Avantajları :
⦁ Yıl içinde düzenlenecek bireysel ve kurumsal eğitimlere indirimli katılma fırsatı
⦁ İç Kontrol Derneği'ne (IIC Turkey) üyeliğinin başlatılması halinde, Global IIC üyeliği askıya veya pasife alınmış üyelerden üyeliğin geri iadesi aşamasında 100 Amerikan Doları alınmaması (100 Amerikan Doları muafiyet)
⦁ Üye Olan iç denetim ve iç kontrol profesyonelleri ile tanışma, letişim ağını genişletme imkanı
 
Üyelik Başvurusu :
⦁ Internet sitemizde size sunulan üyelik başvuru formunu doldurmanız, üyelik gerekli belgeleri ve üyelik talep yazınızı imzalı olarak bize ulaştırmanız halinde değerlendirmeye alınarak tarafınıza en kısa süre içinde üyelik talebinizin sonuçları iletilecektir.
⦁ Üyeliğinizin kabul olmaması durumunda belgelerinizin orijinalleri vermiş olduğunuz adresinize geri yollanacaktır. Üyeliğinizin kabulü halinde üyelik giriş aidatlarınız tahsil edilerek tarafınıza üyeliğimize alındığınıza dair bir yazı ve üye numarası verilecektir.
Derneklere üye olmaları yasaklananlar, İç Kontrol Derneği'ne (IIC Turkey) aidat ve katılım paylarını ödememe nedeni dışında diğer nedenlerle dernek üyeliginden sürekli olarak çıkarılmış olanlar ile özel kanunlarda aksine hüküm bulunmamak koşulu ile Dernekler Kanunu hükümleri uyarınca bağlı bulundukları kuruluşlardan izin alamayanlar İç Kontrol Derneği'ne (IIC Turkey) üye olamazlar.